Darmowe blokowanie reklam dla każdego kto nie lubi reklam
Kategorie: Wszystkie | katalogi | ogłoszenia kraków | pozycjonowanie
RSS
wtorek, 21 lutego 2012

Coraz więcej spamu w wyszukiwarkach prowadzi do znajdowania coraz to bardziej do zaśmiecania wyników. Tworzące się strony z generatrów oraz mocne podlinkowanie z oprogramowań spamerskich powoduje że TOP'y są mocno obsadzone przez bardzo kiepskiej jakości strony www. Dobre SEO nie jest promowane ponieważ jak widać duża ilość stron która jest w Topach pochodzi ze stron spamerskich. Do czasu gdy google nie zmieni polityki wyszukiwarką będą rzadzić spamerzy.

21:45, marcinm889
Link Dodaj komentarz »
piątek, 11 marca 2011

Tagi: reklama
12:52, marcinm889
Link Dodaj komentarz »

Przeszukując sedno internetu znajduje czasami takie frazy które naprawdę mnie inspiruje jedną z nich jest fraza "w zakopanym czy Zakopanem". Otóż to odwieczne pytanie ma swoją prostą odp że mówimy "W Zakopanem" ponieważ jest to poprawna odmiana tego miasta. Po więcej informacji wiązanymi z frazą " w zakopanym czy Zakopanem " zapraszam do słownika języka polskiego.


A tak aparopo słów kluczowych ilość wyników w Google na frazę "apartamenty w Zakopanem" jest tak duża że jest to jedna z bardziej popularnych fraz w wynikach wyszukiwania co oznacza że pozycjonowanie na tą frazę jest dość trudne i wymaga dużego wkładu sił i pieniędzy.

piątek, 25 lutego 2011

13:55, marcinm889
Link Dodaj komentarz »

Konkurs na frazę  "wpolscemamymocneseo" dobiega końca jednakże pozycjonowanie stron na tą fraze dopiero się rozpoczyna co widać w wynikach wyszukiwania. Jendym z wazniejszych czynników jakie pozwalają na pozycjonowanie takiej frazy są techniki spamowania stron oraz komentarzy ewentualnie wykorzystanie swl'i które dopalane dają bardzo dobre wyniki. Niestety ja nie brałem udziału ze wzgledu braku czasu ale kto wie czy w następnym konkursie nie uda mi się znaleśc kilku wolnych chwil by pokazać swoje możliwości w branży seo. Korzystając z mocnych zpalecz i dobrych linków fraza "wpolscemamymocneseo"

Okazuje się nie taka łatwa w przeciągu 3 miesiecy ilośc wyników w google na taką frazę wzrosła do 8 000 000 co ozacza że popularność tej frazy jest na dość wsyokim poziomie zobaczymy co będzie przy samym końcu konkursu który kończy sie 4 kwietnia.

wtorek, 12 października 2010

15:01, marcinm889
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 8

Pokaż znajomym jak oglądać naszą klasę bez reklam pokaż im różnicę i dodaj naszą stronę na śledzik.Pamiętaj my pomagamy Tobie Ty pomóż nam i dodaj nasz link na Nk lub na opis gadu gadu nasz link to www.nielubiereklam.blox.pl
Dziękujemy